Вишиті футболки.

Вишиті футболки вважається доступним і простим способом надати речі виразність і неповторність. Вона тримається дуже міцно і довго, нитки не піддаються зносу і не линяють. Тому ваша річ досить довго буде радувати своєю красою.

Брендування футболок

Вишивка логотипів на футболках Підприємцям і власником корпоративного бізнесу ми пропонуємо зробити вишивку на футболках чи офісного одягу логотипів компанії, розпізнавальних знаків або малюнків, які об’єднують колектив. Побачивши співробітника з нанесеною вишивкою на одязі буде ясно, до якої організації він належить. Крім того, це ще й чудова можливість виділити своїх працівників серед інших фірм, створивши таким способом рекламу. Логотип на футболку наноситься один раз, зате прослужить довгі роки!

Замовлення футболок зі своїми написами дуже популярний: адже так ви можете зробити хороший подарунок або висловити свою індивідуальність! Особливо часто потрібні футболки на замовлення з іменами. Ми можемо вишити не тільки імена і прізвища, а й нікнейми, прізвиська, а також стилізувати написи – як вам захочеться.

Ми робимо вишивку на футболках від 1 шт., Можливе виконання оптового тиражу. Вишиваємо на ваших виробах або можемо закупити футболки для вишивки. Будь-які зображення, написи, імена, логотипи та емблеми можуть стати вишивкою на футболці. Нанесення можливо на грудях і на спині, на плечах і на комірі.

Довговічнисть і якість.

Якщо вам потрібні вишиті футболки з написами на замовлення, то найкраще їх саме вишити. Чому? Вишивка не линяє, не вицвітає, зберігає свою форму, а ще – приємна на дотик.

Машинна вишивка на футболках здійснюється в кілька етапів. Спочатку по надісланим вами ескіз створюється дизайн. Там прописані всі дії вишивальної машини, задані налаштуваня, які дозволять виконати вишивку найкращим чином. Ви особисто стверджуєте дизайн, і тільки після цього ми вишиваємо пробний екземпляр на нашому матеріалі. Його можна подивитися особисто, приїхавши до нас, а можна побачити фотографію у великому розмірі. Після того, як ви затвердите пробник, ми зробимо машинну вишивку на футболках.

Також нас можна знайти тут : https://instagram.com/wuchuvka?igshid=1pqvcgnl4k6vn 

І тут : https://www.facebook.com/profile.php?id=100010598643448

Перейти на головну сторінку http://wushuwka.com.ua/