Халати з вишивкою, переглянути галерею.

Вишивка на м’яких махрових халатах з 100% бавовни здатні підняти настрій і дорослим, і дітям. Діти просто в захваті від свого вишитого імені або улюблених мультяшних героїв.    Халати з іменною вишивкою порадують не тільки домочадців, а й є відмінним і унікальним подарунком близьким і друзям. Вишиті, ініціали, імена, написи і візерунки нікого не залишать байдужим до такого знаку уваги. Вона не втратить свій привабливий вигляд і буде радувати Вас і Ваших близьких довгі роки.

Халат з вишитим написом.

Індивідуальна вишивка на халаті – цікавіший подарунок, ніж звичайний халат з ім’ям. Вишита напис на халаті повинна підходити для конкретної людини, наприклад, бути його девізом, улюбленої цитатою, рядком з улюбленої пісні. Часто замовляють дарчий напис на халаті, вона висловлює ваші почуття до одержувача.

Дитячі махрові халати з вишивкою.

Дитячий махровий халат з унікальною вишивкою імені чи улюбленого героя . Буде вирязняти від звичайних будених буднів і дарувати приемні на дотик спогади дитині на довгі роки. Унікальниість матеріалу забезпечить довготривали термін використання , комфор – завдяки воздухоприникністю матеріалу.

Медичні халати з вишивкою.

Ще один випадок, коли потрібно нанести логотип, – медичні халати з вишивкою. Лікарю халат необхідний як частину його спецодягу. Халат допомагає дотримуватися гігієни, а ще на ньому вишивають ім’я доктора або емблему лікувального закладу. Вишитий ім’я і посаду – знак поваги до лікаря, а емблема піднімає престиж закладу. Може, має сенс створити парні халати або замовити комплект? Вишивка на махровому халаті з доповненням у вигляді рушників нікого не залишить байдужим!

Також нам підсилу різні ваши ідеї і стандартні рішення. Ви можете знайти для себе натхнення переглянувши інши вишиті халати які пропонують чудові майстри свого діла.

Також нас можна знайти тут : https://instagram.com/wuchuvka?igshid=1pqvcgnl4k6vn

І тут : https://www.facebook.com/profile.php?id=100010598643448

Перейти на головну сторінку http://wushuwka.com.ua/