+380686711220

+380679583485

Меню

Шеврони.

Щоб підкреслити фірмовий стиль компанії, на різний одяг і взуття нашивається або наклеюється шеврон. Він є одним з видів реклами. Шеврони – це вишивка, що наноситься на шматочок тканини, матеріалу, в подальшому він приклеюється праскою або пришивається. Ціна шевронів невелика, залежить від його розміру.

Переваги вишитого шеврона.

Перевага шевронів – то, що вони яскраві, міцні, довговічні, їх можна використовувати в різних сферах. На шевронах розміщується логотип, коротка інформація про компанію. Шеврон красиво виглядає на спортивному одязі, підкреслює стиль і індивідуальність команди, клубу. Фірми та підприємства теж можуть розмістити шеврон на корпоративному одязі , що призведе до впізнаваності і запам’ятовування компанії. Логотип можна нанести на шарфи, краватки, хустки, взуття. Шеврони на одязі – хороший спосіб піару. Вишивка шевронів – найнадійніший спосіб їх виробництва. Вишиті шеврони не линяють, не вицвітають, не деформуються з часом, служать довгі роки. Найчастіше шеврони під замовлення робляться у вигляді щита або кола і містять в собі емблему або державні символи. Зазвичай шеврони на одязі кріпляться на рукав, в районі плеча, але існують спеціальні шеврони на груди і на спину.

Красиво і солідно виглядають шеврони, вишиті срібною, золотою ниткою на оксамитової тканини. Розмір і форма шевронів – це справа смаку, їх можна замовити будь-якими, в тому числі, і за власним ескізом. Замовити шеврон набагато зручніше, ніж купити, тому що машинна вишивка може втілити будь-які ваші ідеї. Зараз мало хто пам’ятає різницю між нашивкою і шевроном. Коротко кажучи, нашивка – це будь-який шматочок тканини із зображенням, який пришивається зверху на одяг або виробу. Шеврон, історично прийшов до нас із Франції, – це нашивка у формі кутника, яка зазначає термін служби і досвід солдата або офіцера. В повсякденній мові шевронами називають в тому числі і будь-які військові нашивки. Більш того, в останні роки будь-які нашивки на формі стали кликати шевронами, навіть якщо мова не йде про армію.

The gallery was not found!

Перейти на головну сторінку http://wushuwka.com.ua/

Також нас можна знайти тут : https://instagram.com/wuchuvka?igshid=1pqvcgnl4k6vn і трошки тут https://www.facebook.com/profile.php?id=100010598643448