Вишиті футболки.

Вишиті футболки нанесений на футболку або спецодяг, машинною вишивкою-довговічніше надрукованого. До того ж, зовнішній вигляд вишитого логотипа на футболці, більш помітний і привабливо виглядає на

  • Команда профессионалов. Наши дизайнеры и операторы – люди с большим опытом, для которых репутация чрезвычайно важна. Каждый заказ вышивки выполняется тщательно и с отменным профессионализмом.
  • Индивидуальный подход. Как оптовые, так и единичные заказы вышивки получают от нас максимум внимания. Мы делаем всё для вашего комфорта: вы убедитесь в этом с первых же шагов работы с нами.
  • Высокие стандарты качества. Мы требовательны к своим работам. Мы не только вкладываем свои силы в каждую вышивку, но так же используем передовое японское оборудование и первоклассные немецкие нитки. Это делает изготовление вышивки особенно качественным.

буль-якому одязі.

https://prostovishivka.ru/index.php

Вишивка на футболках

Фірмовий Логотип, нанесений на футболку або спецодяг, машинною вишивкою-довговічніше надрукованого. До того ж, зовнішній вигляд вишитого логотипа на футболці, більш помітний і привабливо виглядає на буль-якому одязі.

Які футболки

Поло

Футболки поло найчастіше використовуються в якості корпоративного одягу та спортивної форми. 

Вишиті футболки

Класика

Вишивка на трикотажних футболках. На таких виробах потрібно враховувати шрифт і щільність малюнка.

 

Вишиті футболки

Вишиванки

Стиль вишивки крести дозволяе робити об’емні і цікаві роботи. Не дорога заміна класичній вишиванці і не тільки. 

Вишиті футболки

Корпоративний стиль

Комп'ютерна вишивка логотипів виглядає на тканині більш органічно, що дозволяє досягти ефекту цілісності виробу. Логотип нанесений на продукцію таким методом відрізняеться особливо красиво і довговічно.

Спортивний стиль

Спортивні футболки з іменем власника і номером. Витримають багато складних випробувань для спортивного одягу. Не вигорае не тріскае і витримае величезну кількість прання.

Унікальний стиль

Оригінальні написи. Подарунки близьким. Це все можливо реалізувати на футболках. Навідь при повсякденому носіні футболки не втратять свою яскравість. Стійки до вологи, впливу сонячних применів і частого праня.

Leonardo