Халати з вишивкою

  Халати з вишивкою

Халати з вишивкою оригинального подарка для своего любимого парня, девушки, мужа или просто хорошего соседа? Тогда именной халат – это то, что Вам нужно!

 мастера вкладывают в работу не только опыт и профессионализм, но и частичку своей души, чтобы вы испытывали самые радужные эмоции, получив свой оригинальный именной подарок.

Подарок под заказ – всегда выигрышный выбор. Исключаются несоответствия размеров, возможность подробной консультации пред оформлением заказа, 100%-ная эксклюзивность товаров класса «люкс» и в каждом случае желанное приобретение (будь то подарок для себя или близкого человека).

https://www.promvishivka.ru/services.html

Вишиті халати

  Вишивка на м’яких махрових халатах з 100% бавовни.  Халати з іменною вишивкою порадують не тільки домочадців, а й є відмінним і унікальним подарунком близьким і друзям. Вишиті, ініціали, імена, написи і візерунки нікого не залишать байдужим до такого знаку уваги.

Мыкрофыбра

Вишивка на халатах.

Халати з вишивкою

Шовкові

Для чарівних дівчат і жінок. Завжди приваблюють своїм вишуканим виглядом і стилем.

Халати з вишивкою

Мікрофібра

Сучасні теплі і приемні халати з високим ворсом. Підійдуть як дорослим так і діткам .

Махрові

Універсальний варіант. Як для готелей так і домашнього використанні. Теплі приемні на дотик.

Парні.

  Парні  халати для молодої сім’ї завжди актуальних подарунок. А якщо на ньому буде унікальний дизайн чи напис !

СТИЛІЗОВАНІ.

  Згадайте маленькі дрібниці чи вподобання імениника. Він чи вона запамьятають такий подарунок на довго. Не переживайте що хтось таке вже дарував чи подаруе — це неможливо именой халат унікальний.​ 

Халати з вишивкою завжди будуть при нагоді після душу чи прийняття вани . Обгортуючи вас вони зберігають тепло і комфорт.

Довговічні , з екологічних матеріалів. Сама вишивка з високоякісних віскозних матеріалів ніколи не поліняе і не втратить якість.

Халати з вишивкою

Діткам.

  Наші діти це квіти нашого існування. Вони ростуть, радіють разом з нами . Напис це круто але якшо там буде улюблений герой ! Ми впевнені такі речі закарбовуються на завжди в пам’яті дитини. Спогади які пронесуть через все житя і завжди вони будуть теплі і приемні. 
 Вони заслуговують на теплі спогади і відчуття тепла від тепленьких халатів.

Не переживайте за кольора вони залишаються на довго. Нитки не втарчаються колір і не ліняють так як ми використовуемо якісні віскозні нитки.

Детский халат

Leonardo