Вишивка на спец одязі і уніформи

Залиште заявку на зворотній дзвінок


  Чому нас обирають

  Терміни

  Виконуемо ваше замовлення за 24години

  Дизайн

  Погоджуемо дизайн і тільки тоді вишиваемо

  Якість

  Використовуемо сучасні екологічні матеріали

  Доставка

  Відправляемо по всій Ураїні як ви далеко не були від нас

  Логотипи і корпоративна вишивка

  Лого

  Балон

  Вишивка по такій тканині зберегае структуру і фрму незаповненої частини що дозволяе вивести зовнішній вигляд вашої одежі на новий рівень.

  Лого

  Плотні ткані

  Ні які нашивки не будуть так виглядати цілосно з вашим одягом. Тільки вишивка по виробу виглядае як одне ціле.

  Лого

  Легкі тканини

  Трикотаж чи легкий котон не потерпить плотну нашивку (шиврон) на собі. Тільки вишивка по тканині забезпечить шикарний вигляд.

    Ми вишиваємо по вашому ескізу від 1 шт. до потрібного тиражу. Будь-які логотипи та емблеми, написи і імена, картинки і символіку можна нанести на спецодяг. Ми працюємо з спецівках і спецжілетамі, з фартухами і халатами, штанами і комбінезонами, кухарськими куртками і формою медпрацівників, головними уборами та аксесуарами. У нас ви отримаєте повний комплект виробів з вишивкою.

  Вишивка на спецодяг

  Це створення іміджу, це знак якості. Це означає, що ваша фірма дійсно солідна. Вишивка на спецодязі має красивий і дорогий вид, їй не страшна негода, сонце, дощ. Вона прослужить довше, ніж сам одяг.

  Машинна вишивка на спецодязі дозволяє працювати навіть з такими складними матеріалами, як шкіра, тканина для комбінезона, верхній одяг. Для кожного матеріали ми розробили свою технологію, яка дозволяє домогтися найкращого результату.

  Лого

  Вишивка на корпоративному одягу

   Не менш важлива, ніж вишивка на спецодязі, вишивка його ж на корпоративному одязі. Розділимо ці поняття. Спецодяг — це спеціальна форма, необхідна для роботи. Корпоративний одяг — це будь-який одяг, позначена вашим товарним знаком. Це можуть бути, наприклад, футболки, які ваші співробітники не носять на роботі, але надінуть на захід. Вишивка на корпоративному одязі може містити логотип, емблему, просто назва вашої компанії, а так само будь-який символ або відповідний сюжет. Наприклад, якщо ви надаєте туристичні послуги, вишивкою на вашій корпоративному одязі можуть бути пам’ятки країн світу. Таку футболку не соромно постійному клієнтові подарувати!

  Лого

  Сувеніри і не тільки

  У бізнесі плед з вишивкою — це універсальний корпоративний подарунок, а так само частина фірмового стилю багатьох кафе, ресторанів, будинків відпочинку, теплоходів. На весіллі пледи з іменами тих, що вінчаються зігріває гостей, якщо церемонія проходить на природі. Для новонародженого плед з метрикою — відмінна зігріває допомогу при виписці з пологового будинку. Подарунки для колективу часом зробити навіть простіше, ніж для кожного окремо. Якщо у вас є традиція справляти корпоративи в лазні — замовте лазневі шапочки з іменною вишивкою. Так само подарункова вишивка рушників не розчарує нікого!

   

  Фото вишивок

  Контакти

  вулиця Євгена Коновальця, 5, Рівне, Рівненська область, Украина, 33000

  Майстерня "Leonardo"
  Всі права захищені 2016-2020

  Ми в соц.мережах