Залиште заявку та отримайте безкоштовну розробку дизайна за вашим побажанням!


Чому нас обирають

Терміни

Виконуемо ваше замовлення за 24години

Дизайн

Погоджуемо дизайн і тільки тоді вишиваемо

Якість

Використовуемо сучасні екологічні матеріали

Доставка

Відправляемо по всій Ураїні як ви далеко не були від нас

Можливості вишивки на сорочках

Корпоративна

Класична сорочка з вишивкою. Сувора сорочка є обов’язковим атрибутом офісного стилю. Щоб створити корпоративний стиль, можна зробити вишивку на сорочках у вигляді вашого логотипу. Тут якраз зручно використовувати комір, манжети або ліву сторону грудей.

Вишивка на рубашках

Індивідуальні

Ми пропонуємо машинну вишивку  це самий практичний і довговічний спосіб нанесення. З її допомогою можна надати сорочці індивідуальність, зробити її особливою, або нанести логотип. Така сорочка з вишивкою допоможе виділитися з натовпу, привернути увагу, завоювати лідерство і репутацію.

Вишиванка

Патріотична

  Ми робимо вишивку хрестом на сорочках. Наші дизайнери вміють складати візерунки, відрізнити від ручної вишивки. Машина тут навіть має перевагу, оскільки наша вишивка виходить більш рівною і акуратною, ніж ручна, так і служить довше.

Трохи більше деталей.

Вишивка на рубашках

Матеріал

Ми вишиваємо на сорочках з бавовні і льону, шовку та атласу, можна вишити сорочку з батисту і органзи, гіпюру і гофре, лайкри і ламі, шифону та деніму, поліестеру і деніму. Для кожного матеріалу ми розробили технологію, яка дозволяє отримати найвищу якість вишивки.

Дизайн

Це ваше зображення, перекладене в формат, зрозумілий вишивальної машини. Ціна і терміни залежать від кількості дрібних опрацьованих деталей. Дизайн оплачується один раз, при вишивці по вже наявному у нас дизайну - прапори країн, присті тексти і інше - ви не платите за нього.

Наша мета

Зробити ідеальну вишивку для вас. Ми підбираємо індивідуальний набір послуг, який вирішує ваші завдання найбільш ефективно і економно. Тому і вартість вишивки на сорочках розраховується нами індивідуально. Щоб дізнатися вартість вашого замовлення, надішліть нам ескіз, вкажіть розмір і кількість примірників, а так само ваші побажання.

Класична сорочка з вишивкою. Сувора сорочка є обов’язковим атрибутом офісного стилю. Щоб створити корпоративний стиль, можна зробити вишивку на сорочках у вигляді вашого логотипу. Вишивка на рубашках Тут якраз зручно використовувати комір, манжети або ліву сторону грудей.

Контакти

вулиця Євгена Коновальця, 5, Рівне, Рівненська область, Украина, 33000

Майстерня "Leonardo"
Всі права захищені 2016-2020

Ми в соц.мережах